Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to niekwestionowany numer jeden na liście naszych usług. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko temu, że poprawia urodę, ale sprawia, że zawsze wyglądamy świetnie, pozwala zaoszczędzić czas, a w dłuższej perspektywie również pieniądze. W naszym salonie wykonujemy m.in.:

Tusze do rzęs, eyelinery czy szminki mają to do siebie, że pozostawione przez dłuższy czas na skórze rozmazują się. Stały makijaż rozwiązuje ten problem. Dzięki permanentnej pigmentacji nie straszny Ci będzie upał, deszcz czy przypadkowe potarcie dłonią. Można ją bowiem porównać do tatuażu, przy czym należy pamiętać, że makijaż permanentny z czasem ulega zatarciu, dlatego dla utrzymania stałego efektu, trzeba go odświeżać co kilka lat.

Przeciwwskazania do trwałej pigmentacji

Makijaż permanentny polega na nałożeniu barwnika o płytkim przenikaniu do podstawowej warstwy naskórka, czyli na głębokość 0,3-0,8mm. Istnieją wobec tego pewne przeciwwskazania do jego wykonania, np. ciąża i okres laktacji. Zachodzące zmiany hormonalne w tym czasie mogą bowiem spowodować nieprzyjęcie lub rozlanie się barwnika pod skórą. Także w przypadku niektórych chorób nie można wykonać trwałej pigmentacji. Należą do nich, m.in., łuszczyca, cukrzyca, infekcja wirusowa i choroby oczu. W naszym salonie podczas konsultacji szczegółowo omawiamy ten temat z każdym Klientem i podejmujemy najbezpieczniejszą dla niego decyzję. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Zamów wizytę