Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – inaczej iniekcyjna – to bezbolesny zabieg, który polega na dostarczeniu skórze właściwej niezbędnych witamin, aminokwasów i mikroelementów oraz kwasu hialuronowego. Preparat jest wstrzykiwany za pomocą cienkiej igły i daje natychmiastowy efekt działania rewitalizującego. Skóra staje się odżywiona, zmarszczki mimiczne spłycone, a komórki dotlenione. Zabiegi mezoterapii są polecane przede wszystkim w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, a także dedykowane dla osób, których skóra jest sucha, odwodniona i zwiotczała. Iniekcja trwa krótko i nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Ewentualne ślady po jej wykonaniu znikają w ciągu 24-48h. Najlepsze efekty można zaobserwować, poddając się mezoterapii od 3 do 6 razy w odstępach 10-14 dni. W celu podtrzymania efektów należy powtarzać iniekcję raz na 3 miesiące, przy czym cała kuracja nie powinna trwać dłużej niż 4 miesiące.

Jak to działa?

Mezoterapię igłową wykonuje się poprzez liczne i gęste nakłucia w wybranych partiach twarzy, które wywołują efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji. Pod skórą tworzą się dziesiątki małych grudek, do których dostaje się preparat, a następnie w nie wchłania. Po kilkudziesięciu godzinach grudki znikają, a cera odzyskuje upragniony blask i świetlistość. Zabieg nie jest bolesny, niemniej w przypadku niskiej tolerancji na ból można zastosować krem znieczulający.

W naszym salonie pracujemy na kilku produktach, np. Light Eyes Ultra, Aquashine Rewitalizacja i CytoCare. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultacje, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania i dobieramy preparat odpowiedni dla skóry i potrzeb Klienta.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jednocześnie zachęcamy również do rezerwacji wizyt online.