O nas

mgr

SANDRA HOMIK

mgr Wychowania Fizycznego ze specjalizacja Instruktor Odnowy Biologicznej oraz kosmetolog, linergista .

Właściciel Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego SH-Beauty w Gliwicach oraz SH-Permanent Makeup and Beauty w Szwecji. Założyciel Estel Line Academy – Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Kosmetologii.

Międzynarodowy trenerw branży makijażu permanentnego, szkoleniowiec zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Słuchaczka i wykładowca wielu konferencji dla lekarzy i kosmetologów. Trener z wyróżnieniami na koncie z mistrzostw przedłużania i zagęszczania rzęs oraz z makijażu permanentnego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii estetycznej.

Uczestniczka ‚Permanentnie Piękna’ oraz stwórczymi programy ‚Nowa Ty’ ‍przeznaczonego dla kobiet chorych na raka lub po chemioterapii pomagający odzyskać wiarę w siebie oraz mający na celu zrekonstruować brwi których nie ma.

Certyfikowany szkoleniowiec z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs sprawi że Wasz codzienny makijaż będzie dopełniał piękno waszej urody, każdy nowy dzień zaczniecie z uśmiechem na twarzy i będziecie mogły poczuć się wyjątkowo a satysfakcja z pięknych brwi, ust czy rzęs będzie Wam towarzyszyłam przez długi czas.

BARBARA KAWECKA

Basia jest Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologii specjalistycznej. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku podologia.

Kosmetologia nie jest dla niej jedynie zawodem, a też pasją, którą stara się cały czas rozwijać. Przede wszystkim ważny jest dla niej profesjonalizm i szczegółowość. Zajmuje się różnymi zabiegami z zakresu kosmetologii i kosmetyki, a także wizażem. Wykonuje również masaże twarzy, pielęgnację brwi i rzęs oraz depilację. Głównym jej zainteresowaniem jest podologia, z którą chciałaby wiązać dalszą karierę.