O nas

SANDRA

Kosmetolog/linergistka/trener/szkoleniowiec

mgr Wychowania Fizycznego ze specjalizacja Instruktor Odnowy Biologicznej oraz kosmetolog, linergista .

Właściciel Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego SH-Beauty w Gliwicach oraz SH-Permanent Makeup and Beauty w Szwecji. Założyciel Estel Line Academy – Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Kosmetologii.

Międzynarodowy trenerw branży makijażu permanentnego, szkoleniowiec zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Słuchaczka i wykładowca wielu konferencji dla lekarzy i kosmetologów. Trener z wyróżnieniami na koncie z mistrzostw przedłużania i zagęszczania rzęs oraz z makijażu permanentnego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii estetycznej.

Uczestniczka ‚Permanentnie Piękna’ oraz stwórczymi programy ‚Nowa Ty’ ‍przeznaczonego dla kobiet chorych na raka lub po chemioterapii pomagający odzyskać wiarę w siebie oraz mający na celu zrekonstruować brwi których nie ma.

Certyfikowany szkoleniowiec z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs sprawi że Wasz codzienny makijaż będzie dopełniał piękno waszej urody, każdy nowy dzień zaczniecie z uśmiechem na twarzy i będziecie mogły poczuć się wyjątkowo a satysfakcja z pięknych brwi, ust czy rzęs będzie Wam towarzyszyłam przez długi czas.

NATALIA

Kosmetolog/podolog

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Medycznej na wydziale kosmetologii. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Specjalizuje się w zabiegach anti-age oraz peelingach medycznych.

ANASTAZJA

Stylistka paznokci

Od 5 lat zagłębia tajniki stylizacji paznokci na szkoleniach u różnych instruktorów, w tym mistrzyni światu Aleny Smirnovoi . Wykonuję wszystkie rodzaje manicure w tym przedłużanie żelowe i uwielbiam efekty specjalne na paznokciach i zdobienia w każdej tematyce.
Stylizacja paznokci jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to co robię, a zadowoleni klienci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy
Ponad to jestem zafascynowana podologią, fotografią i gotowaniem.

Od 5 lat zagłębia tajniki stylizacji paznokci na szkoleniach u różnych instruktorów, w tym mistrzyni światu Aleny Smirnovoi . Wykonuję wszystkie rodzaje manicure w tym przedłużanie żelowe i uwielbiam efekty specjalne na paznokciach i zdobienia w każdej tematyce. Stylizacja paznokci jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to co robię, a zadowoleni klienci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy
Ponad to jestem zafascynowana podologią, fotografią i gotowaniem.

KASIA

Masażystka

Z wykształcenia jestem kosmetyczką oraz masażystką. Moje doświadczenie w tej materii to już prawie 15 lat. Swoje umiejętności wykorzystuję nie tylko pod kątem wyglądu, ale także w aspekcie zdrowotnym i terapeutycznym. Aby poszerzać wachlarz usług oraz podnosić swoje kwalifikacje, regularnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. W kręgu moich zainteresowań jest m.in. siłownia/fitness, dlatego też uzyskałam dyplom Trenera Personalnego.