Zespół

SANDRA HOMIK

Kosmetolog/linergistka/trener/szkoleniowiec

mgr Wychowania Fizycznego ze specjalizacja Instruktor Odnowy Biologicznej oraz kosmetolog, linergista .

Właściciel Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego SH-Beauty w Gliwicach oraz SH-Permanent Makeup and Beauty w Szwecji. Założyciel Estel Line Academy – Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Kosmetologii.

Międzynarodowy trenerw branży makijażu permanentnego, szkoleniowiec zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Słuchaczka i wykładowca wielu konferencji dla lekarzy i kosmetologów. Trener z wyróżnieniami na koncie z mistrzostw przedłużania i zagęszczania rzęs oraz z makijażu permanentnego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii estetycznej.

Uczestniczka ‚Permanentnie Piękna’ oraz stwórczymi programy ‚Nowa Ty’ ‍przeznaczonego dla kobiet chorych na raka lub po chemioterapii pomagający odzyskać wiarę w siebie oraz mający na celu zrekonstruować brwi których nie ma.

Certyfikowany trener oraz szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego oraz henny pudrowej, laminacji brwi i rzęs sprawi że Wasz codzienny makijaż będzie dopełniał piękno waszej urody, każdy nowy dzień zaczniecie z uśmiechem na twarzy i będziecie mogły poczuć się wyjątkowo a satysfakcja z pięknych brwi, ust czy rzęs będzie Wam towarzyszyłam przez długi czas.

JACKY

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić mojego umilacza życia.
Jacky pracuje ze mną już 9 lat i na dobre zadomowił się w naszym salonie. Adaptację do środowiska beauty zaczął jeszcze wcześniej, bo już w 2011 roku w Szwecji, gdzie rozpoczęła się nasza kosmetyczna przygoda. Teraz już nie tylko mi umila czas, ale również naszym klientkom.
Kto już miał okazję poznać tego gagatka?
Wiecie, że badania dowodzą, że obecność psów obniża poziom stresu i poprawia nastrój? No bo jak się stresować, gdy taki słodziak cieszy się na Twój widok i merda ogonkiem?
Zostawcie w komentarzu serduszko dla tego urwisa, żeby wiedział, że robi dobrą robotę, przyprawiając nas codziennie o uśmiech.