O nas

SANDRA HOMIK

Kosmetolog/linergistka/trener/szkoleniowiec

mgr Wychowania Fizycznego ze specjalizacja Instruktor Odnowy Biologicznej oraz kosmetolog, linergista .

Właściciel Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego SH-Beauty w Gliwicach oraz SH-Permanent Makeup and Beauty w Szwecji. Założyciel Estel Line Academy – Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Kosmetologii.

Międzynarodowy trenerw branży makijażu permanentnego, szkoleniowiec zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Słuchaczka i wykładowca wielu konferencji dla lekarzy i kosmetologów. Trener z wyróżnieniami na koncie z mistrzostw przedłużania i zagęszczania rzęs oraz z makijażu permanentnego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii estetycznej.

Uczestniczka ‚Permanentnie Piękna’ oraz stwórczymi programy ‚Nowa Ty’ ‍przeznaczonego dla kobiet chorych na raka lub po chemioterapii pomagający odzyskać wiarę w siebie oraz mający na celu zrekonstruować brwi których nie ma.

Certyfikowany szkoleniowiec z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs sprawi że Wasz codzienny makijaż będzie dopełniał piękno waszej urody, każdy nowy dzień zaczniecie z uśmiechem na twarzy i będziecie mogły poczuć się wyjątkowo a satysfakcja z pięknych brwi, ust czy rzęs będzie Wam towarzyszyłam przez długi czas.

KAROLINA MOSKURA

Stylistka paznokci

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam na Ukrainie w 2015 roku, zagłębiając wszelkie tajniki stylizacji paznokci na szkoleniach u różnych instruktorów . W swojej pracy skupiam się na detalach oraz dokładnym wykończeniu, wykonuję wszystkie rodzaje manicure w tym przedłużanie żelowe.
Stylizacja paznokci jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to co robię, a zadowoleni klienci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy

OLHA SHKYRYNDA

Kosmetyczka

Certyfikowany mistrz woskowania i pasty cukrowej.
Przeszłam wiele kursów depilacji, najpierw na Ukrainie, potem w Polsce. Przede mną jeszcze wiele szkoleń i nauki, gdyż uważam, że chcąc być najlepsza, nie można usiąść na laurach.
„Wiedza to potęga” to jej motto.
Wiem, jak unikać i jak leczyć wrastające włoski.
Depilacja to zabieg, który pozwala na chwilę zapomnieć o niechcianym owłosieniu i poczuć się doskonale.
Lubię odnosić się do piękna i przede wszystkim kocham to co robię

AGNIESZKA GRACZYK-PURZYŃSKA

lek.medycyny estetycznej

Zabiegi w gabinecie wykonuje lekarz medycyny estetycznej Agnieszka Graczyk-Purzyńska, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, specjalista ginekologii i położnictwa.

Ukończyła ponadto liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, dające uprawnienia do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Union Internationale de Medicine Estetique. Kursy są potwierdzone certyfikatami i dyplomami.

MARIOLA MACIERZYŃSKA

lek.med.

Internista

Specjalista Medycyny Rodzinnej

Specjalista Medycyny Prewencyjnej

Członek Francuskiego Stowarzyszenia Lekarzy Mediprevent .

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Internista, specjalista medycyny rodzinnej i prewencyjnej, przeciwstarzeniowej.

Od 8 lat członek Francuskiego Stowarzyszenia Lekarzy Mediprevent. Duży sukces terapeutyczny i spore doświadczenie ze stanami zapalnymi na tle immunologicznym u pacjentów prowadzonych z wykorzystaniem Bilansów Biologicznych.

Profilaktyczne Bilanse Biologiczne PBB to nowoczesne badania, których specyfika polega na tym, że uwzględniają wszystkie układy organizmu pacjenta, postrzeganego jako całość.Na podstawie PBB można tworzyć indywidualne programy zdrowotne. Dla lekarza Profilaktyczne Bilanse Biologiczne to wyjątkowe narzędzie kompleksowej oceny stanu zdrowia, dające możliwość zastosowania w pełni spersonalizowanej terapii.