O nas

SANDRA HOMIK

Kosmetolog/linergistka/trener/szkoleniowiec

mgr Wychowania Fizycznego ze specjalizacja Instruktor Odnowy Biologicznej oraz kosmetolog, linergista .

Właściciel Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego SH-Beauty w Gliwicach oraz SH-Permanent Makeup and Beauty w Szwecji. Założyciel Estel Line Academy – Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Kosmetologii.

Międzynarodowy trenerw branży makijażu permanentnego, szkoleniowiec zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Słuchaczka i wykładowca wielu konferencji dla lekarzy i kosmetologów. Trener z wyróżnieniami na koncie z mistrzostw przedłużania i zagęszczania rzęs oraz z makijażu permanentnego. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii estetycznej.

Uczestniczka ‚Permanentnie Piękna’ oraz stwórczymi programy ‚Nowa Ty’ ‍przeznaczonego dla kobiet chorych na raka lub po chemioterapii pomagający odzyskać wiarę w siebie oraz mający na celu zrekonstruować brwi których nie ma.

Certyfikowany trener oraz szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego oraz henny pudrowej, laminacji brwi i rzęs sprawi że Wasz codzienny makijaż będzie dopełniał piękno waszej urody, każdy nowy dzień zaczniecie z uśmiechem na twarzy i będziecie mogły poczuć się wyjątkowo a satysfakcja z pięknych brwi, ust czy rzęs będzie Wam towarzyszyłam przez długi czas.

AGNIESZKA GRACZYK-PURZYŃSKA

lek.medycyny estetycznej

Zabiegi w gabinecie wykonuje lekarz medycyny estetycznej Agnieszka Graczyk-Purzyńska, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, specjalista ginekologii i położnictwa.

Ukończyła ponadto liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, dające uprawnienia do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Union Internationale de Medicine Estetique. Kursy są potwierdzone certyfikatami i dyplomami.