Rekonstrukcja brwi

Rekonstrukcja brwi

„ Permanentnie Piękna „?

W świecie dotkniętym problemem chorób nowotworowych wychodzimy na przeciw!

Program „ Permanentnie Piękna „ skierowany jest dla kobiet po chemioterapii . Obejmuje on rekonstrukcje brwi oraz brodawki sutkowej całkowicie za darmo.

▶️Program ten ma na celu podniesienie poczucia własnej wartości po traumatycznych przeżyciach związanych z przebiegiem choroby.

▶️Pomagamy zrekonstruować brwi osobom, które straciły je w wyniku przyjmowania chemioterapii, tak aby znów mogły cieszyć się piękną oprawą oczu.

▶️Program obejmuje również rekonstrukcję brodawki sutkowej po przebytej mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Rozumiemy jak ważne dla kobiet jest piękno ciała i ducha, wiemy też, że w wyniku ciężko przebytej choroby te wartości są bardzo zachwiane – jednak uważamy, że każda z nas niezależnie od tego, co przeżyła i w jakiej obecnie sytuacji się znajduje – zasługuje na to by być piękną a przede wszystkim poczuć się dowartościowaną.

Do programu może przystąpić każda kobieta po zakończonym leczeniu chemioterapią , która utraciła całkowicie włoski lub jest ich niewiele a także kobiety po mastektomii w celu odzyskania pięknego wyglądu brodawki sutkowej.

Jakie warunki należy spełnić?

✅Zakończone leczenie

✅W przypadku chemioterapii – pisemna zgoda od lekarza prowadzącego oraz minimum 2000-3000 leukocytów/mm3

✅W przypadku radioterapii – pisemna zgoda od lekarza prowadzącego

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie będzie pomocne dla wielu kobiet, które po ciężkich chwilach zaczną swoje życie na nowo ?

Zamów wizytę