Mam nadzieję, że nie należysz do osób, które jak słyszą wyrażenie „makijaż permanentny brwi”, to od razu mają przed oczami czarne grube kreski ostro zakończone, ale na pewno ktoś życzliwy w Twoim towarzystwie takim argumentem odradzał Ci wykonanie makijażu permanentnego.

Dla pewności opowiem trochę o tym, jak to jest z tym kształtem i kolorem. Brwi nie wykonuje się od szablonu czarną farbką. W naszym salonie kształt brwi dopasowujemy indywidualnie do anatomii twarzy każdej klientki.

Jednak jak wiadomo, gusta są różne i to, co według nas jest dopasowane, niekoniecznie musi się pokrywać z tym jaki obraz siebie ma w głowie klientka, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad. Następnie konfrontujemy oczekiwania klientki z naszym doświadczeniem i w wyniku tej konfrontacji powstaje rysunek brwi. Poprawiamy go tak długo, aż dojdziemy do wspólnego porozumienia. 

Drugą ważną kwestią przed zabiegiem jest kolor. Nie każdej osobie pasuje taki sam. Odcień dobierany jest tak, aby makijaż wyglądał, jak najbardziej naturalnie. Każdemu typowi urody będzie pasował inny. Możesz, więc zapomnieć o czarnych ostrych brwiach, które straszą w internecie. Ta era już minęła, teraz stawiamy na naturalność! 

Jeśli dalej masz wątpliwości, zerknij na zdjęcia naszych prac, aby zobaczyć czy znajdują się one w Twojej estetyce.